Náklady zápasov v elektronických športoch, známe mená z internetu či cosplay, kde opäť uvidíme prepracované kostýmy populárnych postáv z digitálnych hier. A chýbať, samozrejme, nebude ani Sajfa, Dev1 alebo taký Expl0ited.

 

Turnaj Lenovo Legion Y-Games po mesiacoch znovu otvorí svoje brány ako pre hráčov, tak aj pre širokú verejnosť, na ktorú čaká naozaj bohatý program. Miesto zostáva bez zmeny a čo sa týka dátumu, tak podujatie odštartuje už túto sobotu a potrvá až do nedele. Čo všetko je teda pre nás pripravené?

 

E-sport turnaj Lenovo Legion Y-Games sa vracia do Bratislavy. Program zahŕňa súťaže v hrách ako CS: GO, LoL aj NHL 2017

 

Okrem turnajov v hrách ako Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone alebo FIFA (po novom aj NHL) 2017 nás čakajú aj diskusie s pozvanými hosťami vrátane exhibičných zápasov populárnych streamerov. Organizátori tiež spomínajú outdoorovú Laser arénu, Escape Room a moderné technologické inovácie v podobe herných počítačov od popredných výrobcov z celého sveta. Posledný deň turnaja Y-Games 2017 zase ponúkne finálové zápasy medzi tými najlepšími tímami či samostatnými hráčmi. 

 

Výnimočnou bude aj nová interaktívna súťaž pripravená pre návštevníkov turnaja. Počas nej budú diváci plniť určené „questy“ a za zvládnutie všetkých dostanú vecné ceny. Navyše jeden šťastlivec si odnesie z turnaja novú PS4 Pro, ktorú do súťaže venovala spoločnosť ProHR. Stačí vyplniť tombolový lístok v stánku tejto spoločnosti a konzola môže byť vaša.

 

Dátum konania: 22. a 23. apríl

Miesto kanania: Bratislava, FIIT STU

Cena vstupenky pre verejnosť: online 6 eur (na mieste 8 eur)

 

Zobraziť galériu 11 galeria