25. marca 2018 (HSP/Foto:liveaction.org)
 
Matka, ktorá potratila dieťa v siedmom týždni tehotenstva ukazuje na fotke jasne vyformované dieťa vo veľkosti mince, s rukami, nohami a dokonca maličkými prstami. Kým potratoví aktivisti tvrdia, že dieťa v tomto štádiu je len „zhluk buniek,“ jediná fotka ticho svedčí o opaku. Správu priniesol portál Liveaction.

Snímka nenarodeného dieťaťa v 7. týždni

Nádherná fotka dieťaťa, ktorú matka zdieľala, jasne dokazuje ľudskosť detí v maternici už v ranných štádiách a neľudskosť potratu.
Organizácia Save the Storks, ktorá sa venuje tehotným ženám v núdzi, zdieľala fotku matky Karly na sociálnych sieťach, aby jasne ukázali, prečo má boj za život zmysel.
„Prečo je pro-life?“ môžu sa ľudia pýtať. Toto je moje dieťa v siedmom týždni tehotenstva z februára 2014. Fotka nie je veľmi ostrá, ale ja som jasne videla jeho maličké prsty, malý mozog, malé oči, a videla som, ako sa jeho ústa otvárali. Si navždy v mojom srdci, dieťa moje! Modlím sa, aby som ti raz mohla dať jedno veľké silné objatie.“
Organizácia Baby Center poznamenáva, že v tomto štádiu, “jemné žily pod tenkou kožou” sú zreteľne viditeľné a obe hemisféry mozgu dieťaťa sa vyvíjajú.
Táto fotka ukazuje zázrak prenatálneho vývoja a hodnotu ľudského života pred narodením.
Viktória Dnandarová
 
Príspevok Dychvyrážajúca fotka 7-týždňového nenarodeného dieťaťa jasne ukazuje ľudskosť plodu v skorom štádiu zobrazený najskôr Hlavné správy.