Londýn 26. júla 2019 (HSP/RT/Foto:SITA/AP-Tim Ireland)

Obranca tímu Arsenal FC a reprezentant Bosny a Hercegoviny Sead Kolašinac holými rukami zakročil proti útoku nožom na neho a jeho spoluhráča Mesuta Ozila. Incident sa odohral vo štvrtok v Londýne

Na snímke Mesut Ozil

Zábery z bezpečnostných kamier, ktoré boli zverejnené na Twitteri, ukazujú ako skupina útočníkov na mopede zaútočila na dvojicu futbalistov v luxusnom čiernom SUV Mercedes typu G.

Kolašinac pritom neváhal a útočníkom ozbrojeným nožom sa postavil holými rukami, zatiaľ čo Nemec tureckého pôvodu Ozil začal utekať a jeden z výtržníkov ho prenasledoval.

Ozil sa podľa jeho slov ukryl do neďalekej tureckej reštaurácie. Obaja hviezdni futbalisti vyviazli z incidentu bez zranení. Polícia už oboch vypočula.

Svedok incidentu povedal pre Dail Mail, že Mesut Ozil vyzeral úplne vystrašene, keďže ho pravdepodobne prenasledoval muž s nožom. „Vyzeral, akoby bežal o život. Videl som, ako sa skryl v reštaurácii.“

Hovorca anglického klubu Arsenal potvrdil incident a povedal: „Sme v kontakte s oboma hráčmi. Sú v poriadku.“

Obaja hráči sa nedávno vrátil do Londýna z predsezónneho turné Arsenalu v USA.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Zdroj