Herečka Scarlett Johansson prišla na premiéru filmu v kreácii Balmain.Herečka Scarlett Johansson prišla na premiéru filmu v kreácii Balmain.
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Tridsaťdvaročná Američanka uviedla v New Yorku novinku Ghost in the shell a nedalo sa nevšimnúť, že jej imidž opäť dotvoril vynovený účes. Hoci Johansson má krátke vlasy už niekoľko mesiacov, teraz k nim pridal jej osobný hair-stylista ešte aj takmer vyholené boky. Z krásky sa tak stala zvodná, no prekvapivo divoko pôsobiaca Amazonka.

Na premiéru novinky v réžii Ruperta Sandersa, ktorá vznikla na základe slávneho manga komiksu, sa hviezda obliekla do prúžkovaných šiat Balmain s vyšším rozparkom. Nechýbal ani zvodný dekolt a doladenie dokonalými doplnkami.

Ani tentoraz však nebola Scarlett jedinou dámou, ktorá zaujala pohľady médií. Na akcii sa totiž objavila 54-ročná Juliette Binoche, ktorej fyzická forma vyráža dych. Pozornosť pútala aj Liberty Ross – bývalá modelka je totiž ex-manželkou spomenutého režiséra. Jej meno sa pred pár rokmi skloňovalo v rámci kauzy nevery, keď ju Sanders podviedol s herečkou Kristen Stewartovou.

Modelka Liberty Ross aj s deťmi Skyla Sandersovou a Tennysonom Sandersom prišli podporiť režiséra Ruperta Sandersa, Rossovej exmanžela.Modelka Liberty Ross aj s deťmi Skyla Sandersovou a Tennysonom Sandersom prišli podporiť režiséra Ruperta Sandersa, Rossovej exmanžela.
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Dnes vraj ex-partneri vychádzajú spolu veľmi dobre a snažia sa byť priateľmi aj pre dobro ich dvoch detí.