Po nezvestnej mladej mamičke pátrajú nielen policajti NAKA, ale aj jej blízki. Posledná stopa, akú zatiaľ majú, je iba nájdený mobil, ktorým Andrea vraj ešte stihla zavolať priateľovi a s plačom povedať, že sa ju snažia uniesť.

„Podľa smeru, auta mohli ísť z Hlohovca buď na Topoľčany alebo na Piešťany. Iná trasa odtiaľ nevedie. Problém je v tom, že medzi Hlohovcom a týmito dvomi mestami je veľký počet obcí a lesov, čo sťažuje podmienky pre pátranie,“ dozvedeli sme sa od známych Andrey.

Švagriná Denisa zverejnila žiadosť o pomoc na sociálnej sieti. Podľa nej Andreu mali uniesť na striebornom Superbe s evidenčnou značkou HC 174BL. Potvrdili to aj policajti, ktorí už medzičasom našli červený Peugeot 206 s evidenčným číslom TO 271AN, ktorý spájali s únosom. Auto polícia objavila vo Veľkých Ripňanoch, okres Topoľčany.

Pozná Heringhovú?

Všimli sme si, že nezvestná žena má medzi priateľmi na Facebooku aj partnerku Borisa Kollára Andreu Heringhovú. Zaujímalo nás, odkiaľ sa poznajú a čo si myslí o jej zmiznutí. „Netuším, kto to je. Vôbec ju nepoznám,“ dostali sme odpoveď od Heringhovej.

Je za zmiznutím exmanžel? 

Bývalým manželom unesenej ženy bol Miroslav Vlček (46). Toho stíhajú za podvody a nedávno ho prepustili na kauciu z vyšetrovacej väzby. Hlohovčania sú presvedčení, že za únosom je práve on. Aj po ňom je vyhlásené pátranie.

Detaily únosu

  • Andrea zmizla v utorok 13. decembra medzi 7. a 8. hodinou v Hlohovci zrejme na ul. R. Dilonga v blízkosti materskej školy. 
  • Uniesť ju mali dvaja muži v striebornom Superbe, s evidenčným číslom HC174BL.
  • Policajti pátrajú aj po červenom aute Peugeot 206 s evidenčným číslom TO 271AN.
  • Poslednou stopou je ženin mobil, ktorý našli pohodený na poli.

Viac sa dočítate dnes v denníku Plus JEDEN DEŇ.

Čo sme ešte zistili o zmiznutí mamičky dvoch detí uverejníme na www.pluska.sk o 12. hodine