Bratislava 10. marca 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP- Richard Shotwell)

Americká speváčka a skladateľka Dolly Parton by sa chcela znova ukázať na obálke magazínu Playboy. Podľa interpretky by bola zábava, ak by sa tak stalo, keď bude mať 75 rokov. Rodáčka z Tennessee, ktorá v januári oslávila 74. narodeniny, to prezradila v relácii 60 Minutes Australia, keď sa jej pýtali na jej plány do budúcnosti

Na snímke americká hudobníèka Dolly Partonová

„Neplánujem ísť do dôchodku, práve som mala 74 a plánujem byť znova na obálke Playboya. Viete, pred rokmi som bola v Playboyi a napadlo mi, že by bola sranda – ak by do toho išli, neviem či tak spravia – ak by som bola znova na obálke, keď budem mať 75,“ vyjadrila sa Parton.

Parton sa objavila na obálke Playboya v roku 1978, keď mala 32 rokov. Pózovala vtedy v čiernom kostýme Playboy zajačika, ktorý by si podľa svojich slov v prípade ďalšieho fotenia možno znova obliekla. „Pravdepodobne by som ho použila,“ odpovedala na otázku, či by si ho pri tejto príležitosti znova dala na seba, a dodala „prsia mám stále rovnaké“.

Dolly Parton sa na hudobnej scéne pohybuje od polovice 50. rokov minulého storočia. Je jednou z najúspešnejších country speváčok v histórii. Podľa odhadov predala približne 100 miliónov kópií albumov. Zatiaľ poslednú štúdiovku I Believe in You vydala v roku 2017. Parton je tiež úspešnou skladateľkou. Je autorkou viac ako 3000 piesní, a to vrátane hitov ako napríklad Jolene, Coat of Many Colors, 9 to 5, My Tennessee Mountain Home či I Will Always Love You, ktorý preslávila aj zosnulá Whitney Houston vo filme Osobný strážca (1992). Vyskúšala si tiež filmovú kariéru. Účinkovala napríklad v snímkach Od deviatej do piatej (1980), Falošný diamant (1984), Oceľové magnólie (1989), Frank McKlusky – likvidátor (2002) či Nahlas a naplno (2012). Speváčka má na konte jedenásť cien Grammy vrátane zlatého gramofónika za celoživotný prínos.

Sme pod neustálym tlakom
Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ
Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj