Rodinná fotografia z veľkonočnej oslavy, na ktorej pózuje Kim Kardashian, jej manžel Kanye West a deti - dcéra North a syn Saint.Rodinná fotografia z veľkonočnej oslavy, na ktorej pózuje Kim Kardashian, jej manžel Kanye West a deti – dcéra North a syn Saint.
Autor: Twitter

Televízna celebrita sa so svojimi sestrami a tiež kamarátkou, topmodelkou Chrissy Teigen vrhla do víru zábavy na popoludňajšom večierku. Nechýbali na ňom veľkonočné zajace, košíky plné maľovaných a čokoládových vajíčok, ale aj živé jahňatá.

Kardashianka, samozrejme, všetko dôkladne zdokumentovala na jednotlivých kontách, na ktorých prispieva v rámci internetu. Azda najviac však zaujal twitterovský záber celej rodinky, na ktorom pózuje s manželom Kanye Westom a oboma ratolesťami – dcérkou North a synom Saintom.

Raper Kanye West sa prezliekol za veľkonočného zajaca, aby pobavil deti.Raper Kanye West sa prezliekol za veľkonočného zajaca, aby pobavil deti.
Autor: Twitter

Celá família si vraj veľkonočnú náladu užila naplno. Prekvapenie si pre najmenších pripravil aj samotný raper. Ako naznačujú fotky od 36-ročnej Kim, raper sa prezliekol za veľkonočného zajaca a zabával všetky pozvané deti. Sekundoval mu aj spevák John Legend, ktorý sa tiež navliekol do kostýmu.