Dôkaz o živote po smrti? Doktor tvrdí, že počul “nebeskú hudbu a videl vodopády”

Washington 15. december 2017 (HSP/DailyStar/Foto:YouTube)
 
Neurochirurg tvrdí, že zažil život po smrti: počul “nebeskú hudbu a spozoroval vodopády”

Na snímke neurochirurg Eben Alexander

Dr. Eben Alexander, autor knihy Život v úžasnom vesmíre: Cesta neurochirurga do srdca vedomia (Living In A Mindful Universe: A Neurosurgeon’s Journey into the Heart of Consciousness), hovoril o tom, ako bol v roku 2008 týždeň v kóme predtým, ako mu lekári povedali, že zomrie.
Počas týchto siedmich dní sa ponoril do najhlbších oblastí vedomia a pochopil hlboké pravdy o vesmíre, v ktorom žijeme, ako sám tvrdí.
Svoju knihu publikoval s Karen Newellovou v roku 2017. “Bol som v kóme týždeň, trpel som meningoencefalitídou – infekciou mozgu – takou silou, že moje šance na prežitie sa odhadovali na 2 %. Po týždni lekári povedali mojej rodine, že je čas nechať ma zomrieť.”
Keď bol teraz 63-ročný neurochirurg závislý od dýchacích prístrojov, opísal, ako “sa k nemu zhora pomaly približovalo svetlo”.
Dodal: “Bola to kruhová entita, ktorá vydávala ​​hudbu, ktorú som nazval Spinning Melody. Potom sa svetlo roztrhlo. A cítil som, že prechádzam roztrhnutým svetlom do údolia sviežej a úrodnej zelene, kde sa žiarivé vodopády vlievali do kryštálových bazénov. Boli tam mraky ako marshmallow. Za nimi bola modrá obloha so stromami, poliami a zvieratami a ľuďmi.”
Dr. Eben, ktorý pracoval ako vedec, neurochirurg a akademik a vyučoval neurochirurgiu na Harvarde, verí, že počet dôkazov o posmrtnom živote rastie. Dodal: “Dôkazy o skúsenostiach okolo smrti sú ohromujúce. Dôkazy o tom, ako k nim dochádza, však prakticky neexistujú. ”
Medzitým Nadácia pre výskum skúseností s blízkou smrťou (NDERF) zhromažďuje záznamy ľudí o posmrtnom živote. Dr. Sam Parnia opísal moment umierania ako “pokojný” a “príjemný” proces. Priekopnícka štúdia tiež ukázala, že myseľ človeka funguje aj po tom, čo je človek mŕtvy, čo jej pomáha rozpoznať vlastnú smrť.
 
Príspevok Dôkaz o živote po smrti? Doktor tvrdí, že počul “nebeskú hudbu a videl vodopády” zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)