Washington 5. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP)

Francúzska tenistka Oceane Dodinová nasadená ako piata zvíťazila v noci na sobotu v stretnutí štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA vo Washingtone nad Nemkou Sabine Lisickou 5:7, 6:4, 7:6 (4)
Na snímke česká tenistka Petra Kvitová

dvojhra – štvrťfinále:
Julia Görgesová (4-Nem.) – Monica Niculescová (6-Rum.) 6:3, 6:4, Oceane Dodinová (5-Fr.) – Sabine Lisická (Nem.) 5:7, 6:4, 7:6 (4), Andrea Petkovicová (Nem.) – Bianca Vanessa Andreescová (Kan.) 6:7 (3), 6:1, 6:2

Kvitová prehrala s Bellisovou vo štvrťfinále turnaja WTA v Stanforde
Česká tenistka Petra Kvitová nasadená ako druhá prehrala v noci na sobotu v stretnutí štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Stanforde s americkou osmičkou “pavúka” Catherine Bellisovou jasne 2:6, 0:6.
dvojhra – štvrťfinále:
Coco Vandeweghová (6-USA) – Anastasia Pavľučenkovová (4-Rus.) 6:2, 6:3, Madison Keysová (3-USA) – Lesia Curenková (7-Ukr.) 6:4, 6:3, Catherine Bellisová (8-USA) – Petra Kvitová (2-ČR) 6:2, 6:0

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.