Nepotrebuješ sa pozerať cez objektív, aby si zostrojil fotku, ktorá uchváti svet. Stačí samospúšť a netradičný nápad. Taký je recept na úspech brooklynskej umelkyne menom Dani Lessnau. Umelkyňa sa doslova preslávila vďaka jej pohlavnému  ústrojenstvu, no nie tak, ako by sa z prvého dojmu dalo usúdiť. Do svojej vagíny totiž vkladá miniatúrny fotoaparát, ktorým následne zachytáva svojich milencov.
 
Malé zariadenie je vždy načasované na niekoľko minút a ako môžeš usúdiť, mať ho v intímnych častiach rozhodne nie je príjemné. Dani pocit označila za nepríjemnú penetráciu, no pokiaľ chce v netradičnom štýle umenia pokračovať, nemá na výber. 31-ročná umelkyňa sa začala fotografii venovať v dobe, kedy bojovala s ťažkou chorobou. Práve nepriaznivé zdravotné podmienky ju totiž upozornili na neodvrátiteľnú zraniteľnosť ľudského tela.

O tvorbe nezvyčajných záberov samozrejme tušia i jej partneri, ktorí ju plne podporujú a experiment im neprekáža. Práve naopak, naplno ho tolerujú a sú radi, že Dani objavuje nové úrovne intímnosti. 

Zobraziť galériu 13 galeria