Djokoviča opäť trápi boľavý lakeť, Srb sa odhlásil z exhibície v Abú Zabí

Djokoviča opäť trápi boľavý lakeť, Srb sa odhlásil z exhibície v Abú Zabí

Abú Zabí 29. decembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-Andrej Isakovic, Pool Photo via AP)

Srbský tenista Novak Djokovič sa pre opätovné problémy s pravým lakťom odhlásil z exhibičného turnaja v Abú Zabí. Na súťažných dvorcoch chýba bývalý hráč číslo jeden svetového rebríčka ATP od Wimbledonu, na ktorom skrečoval štvrťfinálový duel s Čechom Tomášom Berdychom.
Na snímke srbský tenista Novak Djokovič

V piatok si mal na exhibičnom podujatí v metropole SAE zahrať so Španielom Robertom Bautistom Agutom. “Som nesmierne sklamaný, že som sa musel odhlásiť. Nanešťastie som pred pár dňami začal opäť pociťovať bolesti v lakti. Po vyšetreniach mi môj lekársky tím odporučil neriskovať zhoršenie stavu a začať s terapiami. Problémy pravdepodobne ovplyvnia môj súťažný program v úvode sezóny. Definitívne sa však rozhodnem v najbližších dňoch,” uviedol Djokovič na svojej oficiálnej internetovej stránke.
Tridsaťročný rodák z Belehradu mal obhajovať tituly z predošlých dvoch ročníkov na turnaji Qatar Open v Dauhe, ktorý sa začína v pondelok. Následne sa už o dva týždne “rozbehne” úvodný grandslam sezóny Australian Open, na ktorom Djokovič triumfoval šesťkrát.

Hlavné Správy

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)