Trnava 23. augusta 2018 (SITA/HSP/Foto:SITA-Ivan Kopčáni)
 
Z Trnavy odišiel v uplynulých dňoch najlepší strelec minulej sezóny Marvin Egho, čím vznikol priestor pre príchod iného kanoniera

Na snímke David Depetris

Argentínsky futbalový útočník David Depetris sa po dvoch sezónach vracia do najvyššej súťaže na Slovensku. Dvadsaťdeväťročný zakončovateľ, ktorý má aj slovenské občianstvo, si opäť oblečie dres Spartaka Trnava, kde pôsobil už v ročníku 2015/16. Zainteresované strany sú už dohodnuté na podmienkach, zostáva doladiť detaily. “Chýba nám už len posledný krok a David bude opäť dávať góly v Trnave,” skonštatoval pre denník Šport argentínsky agent Depetrisa Daniel Lisera. Vo štvrtkovom prvom súboji play-off Európskej ligy v Ľubľane proti Olimpiji sa Depetris v drese Spartaka ešte nepredstaví.
Rodák zo San Jorge Depetris, ktorý prišiel na Slovensko v decembri 2007 a najväčšiu časť kariéry úspešne strávil v Trenčíne, bol podľa informácií Športu už dlhší čas v kontakte s úradujúcim slovenským ligovým šampiónom. Z Trnavy odišiel v uplynulých dňoch najlepší strelec minulej sezóny Marvin Egho, čím vznikol priestor pre príchod iného kanoniera. Depetris dal v sezóne 2015/16 za Trnavu 15 ligových gólov v 21 stretnutiach. Ďalšie dva roky strávil v argentínskych prvoligových kluboch Huracán a Olimpo, v ktorých dovedna absolvoval 21 ligových zápasov a strelil 5 gólov.
 
Príspevok Depetris po dvoch rokoch mieri opäť do Spartaka Trnava zobrazený najskôr Hlavné správy.