Denníku SME prekáža, že športový komentátor RTVS fandil Chorvátom, no to, že podporujú Slušné Slovensko, Pohodu a liberalizmus, to je v poriadku

Bratislava 17. júla 2018 (HSP/Foto:Facebook RTVS)
 
Poslanec Národnej rady za stranu Smer-SD Ľuboš Blaha opäť komentoval dianie vo verejnoprávnej RTVS. Tentoraz však vyzdvihol to, že komentátor Marcel Merčiak počas finále futbalových majstrovstiev sveta medzi Francúzskom a Chorvátskom neskrýval náklonnosť ku slovanskému národu. Blahovi vadí najmä to, že liberálne médiá za túto údajnú neprofesionalitu zniesli šéfa športového spravodajstva RTVS pod čiernu zem…

Na snímke športoví komentátori RTVS Marcel Merčiak (vpravo) a Marián Zeman (vľavo).

“SME útočí na Merčiaka, pretože podľa nich vo finále fandil Chorvátom. A chlapci a dievčatá z Penty sú urazení – vraj “nie všetci Slováci sa cítia byť Chorváti”. No fantastické,” píše Blaha v príspevku na sociálnej sieti.
“Takže keď novinári RTVS pri protivládnych protestoch vynášali Slušné Slovensko do nebies, tak v SME nikto nemal potrebu napísať, že nie všetci Slováci sa cítia ako bratislavské Kiskajugend. Mali polovicu Slovenska komplet na saláme. Keď Hanzelová pretláčala do spravodajstva kult liberalizmu, v SME nebolo ani slovko o tom, že nie všetci Slováci sa cítia byť ako liberáli. Čo tam po socialistoch. Čo tam po konzervatívcoch.”

“Keď sa Dobšinský vulgárne obúva do vlády, tak SME necíti krivdu a nepíše, že všetci Slováci sa necítia byť protivládni. Že za vládou stojí minimálne polovica Slovenska a Smer-SD má stále najvyššiu podporu. Čo tam po ľavičiaroch. Keď v RTVS robia reklamu neoliberálnemu Festivalu politickej piesne, tak sa v SME nedočítate, že nie všetci Slováci sú zvedaví na Pussy Riot, na minarety či na prostredníky sfanatizovaných pubertiakov”
Podľa Blahu doteraz nikomu v SME neprekážalo, že RTVS jednostranne podporovala americký, liberálny, kiskovský pohľad na svet a absolútne ignorovala minimálne polovicu Slovenska, ktoré má plne zuby liberálnej pravice so všetkými jej Pohodami, Kiskami a fakermi. SME podľa neho pocítilo tú ukrutnú jednostrannosť až pri futbale. Lebo 90 % Slovákov drží bratským Chorvátom, ktorí na rozdiel od účelových Francúzov hrajú oku lahodiaci futbal, tak je treba vytknúť Merčiakovi, že prejavil sympatie Chorvátom. “Tragedy of tragedies!”
“A ešte Merčiak aj povedal, že Chorváti sú Slovania, no upáľte ho – ako si to len mohol dovoliť, však to je len krôčik k sympatii k Rusku, Ľudovítovi Štúrovi a Putinovej hybridnej vojne… Od Slovanstva a svet budúcnosti ešte nikto tak neurazil slovenských liberálov ako Merčiak.”
Podľa Blahu je takéto správanie niektorých médií fraška. “Liberálne redakcie roky tolerujú šialenú jednostrannosť, neobjektivitu a politickú manipuláciu. Roky ju sami sponzorujú, roky ju sami vytvárajú. A odrazu sa spamätajú a pri futbale sa im odrazu nepáči, že niekto fandil Chorvátom. Odrazu okúsili vlastnej medicíny a zistili, že byť jednostranný nie je nič moc. Ó, aké patetické.”
Dodal, že títo ľudia žijú v bubline. “V neuveriteľnej bubline. Podieľajú sa na tom, že tu vytvárajú jeden nekonečný matrix, v ktorom od rána do večera klamú ľudí a podsúvajú im jedinú liberálnu interpretáciu, ktorú vydávajú za Pravdu s veľkým P – a odrazu sa oni idú stažovať na neobjektivitu. Pri futbale. Toto je výsmech. Čistý výsmech.”
“Drahá redakcia denníka SME, nepáčil sa vám Merčiak? A viete čo vám na to po tých všetkých vašich novinárskych prešľapoch povie väčšina Slovákov? Dobre vám tak.” Napísal na záver poslanec Blaha.


Príspevok Denníku SME prekáža, že športový komentátor RTVS fandil Chorvátom, no to, že podporujú Slušné Slovensko, Pohodu a liberalizmus, to je v poriadku zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)