Madrid 1. júla 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Manu Fernandez)

Španielsky futbalový klub Celta Vigo sa dohodol na štvorročnom kontrakte s hráčom majstrovskej FC Barcelony Denisom Suarezom. “Blaugranas” za prestup 25-ročného stredopoliara zinkasujú 12,9 milióna eur a ďalších 3,1 milióna je vo variabilnej zložke prémii

Na snímke futbalista FC Barcelona Denis Suaréz

V Celte bude hrať spolu so slovenským reprezentačným stredopoliarom Stanislavom Lobotkom. “Barcelona by chcela Denisovi vyjadriť vďaku a podporu za jeho oddanosť. Prajeme mu veľa šťastia a úspechov v budúcnosti,” uviedol katalánsky veľkoklub prostredníctvom svojej oficiálnej webovej stránky.

dchovanec Celty Vigo sa tak po ôsmich rokoch vracia do svojho materského klubu po tom, čo ako 17-ročný odišiel do akadémie anglického Manchestru City.

Suarez cez januárové prestupové obdobie uplynulej sezóny odišiel na hosťovanie do Arsenalu Londýn. Počas celej jarnej časti nastúpil vinou pretrvávajúcich zranení len na 7 duelov. Informáciu priniesla agentúra AFP.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj