Dcéra populárneho hráča Manchestru United sa narodila v roku 2004 a na svet sa vypýtala o desať týždňov skôr. V tom čase bol Neville na sústrední s Červenými diablami, ale na špeciálne povolenie od Alexa Fergusona išiel za manželkou.

Dievčatko bolo umiestnené v inkubátore a lekári jej vystavili krutú predpoveď. Dávali jej len päťpercentnú šancu na prežitie. Isabella ale bojovala statočne a dostala sa z toho. Neskôr ale prišli ďalšie komplikácie. Lekár jej diagnostikovali detskú mozgovú obrnu.

„Najprv sme len doma sedeli a plakali,“ spomína Neville na ťažké chvíle. Keď sa psychicky pozviechali, začali robiť manželia všetko preto, aby ich dcéra mala pripravené všetko na normálny život. Doma nainštalovali koľajnice a na nich sa pohybovali hračky. Bolo to preto, aby sa Isabella naťahovala a cvičila.

Manželia s ňou „pracovali“ niekoľko hodín denne a keď mala tri roky a tri mesiace, urobila prvé kroky. V súčasnosti navštevuje prestížnu školu, má trinásť rokov a chodí a behá! Dokonca sa zaujíma o módu a s matkou poslali fotky modelingovej agentúre.

Keď sa im ozvali naspäť s tým, že chcú Isabellu angažovať, Phil Neville o tom nechcel ani počuť. Neskôr ale zmenil názor, videl totiž ako sa z toho jeho „poklad“ teší. „Nikdy by som nepovedal, že sa z toho dostane. Stalo sa tak a teraz si plní sny,“ vyhlásila Julia Nevillová zo Sevilly, kde rodina žije.