Praha 5. septembra 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Facebook)

Blesk prišiel so správou, že dcéra českého slávika Dominika Gottová (46) si priznala problém a rozhodla sa, že sa bude liečiť zo závislosti na alkohole a liekoch

Na snímke Karel Gott s dcérou Dominikou

Zároveň sa poznamenáva, že zásluhu na prijatí takéhoto rozhodnutia mal otecko.

K dôležitému kroku Dominiku definitívne inšpirovala návšteva otca pri príležitosti jeho životného jubilea.

Nemala som ľahké obdobie a viem, že mám problém. Rozhodla som sa podstúpiť liečebné terapie a zbaviť sa závislosti na alkohole a na liekoch, uviedla Dominika.

Najstaršia dcéra zlatého slávika dostávala v minulosti od rodičov finančné prostriedky na terapiu, tieto peniaze však na liečenie nešli.

Hovorkyňa speváka Aneta Stolzová prezradila, že Gott s Dominikou na túto tému hovoria posledné dva roky.

mnohokrát sa ju snažil presvedčiť, aby svoj problém s alkoholom čo najrýchlejšie riešila a podstúpila liečenie. Ona to však vždy odmietala s tým, že nie je alkoholička a žiadny problém nemá, poznamenala Stolzová.

Dodala, že až po jej poslednej návšteve v Prahe ju Gott presvedčil, aby na liečbu nastúpila.

Preto je rád, že sa skutočne rozhodla vyhľadať odbornú pomoc, s čím jej veľmi pomáha aj Gottova manželka Ivana,” oznámila hovorkyňa.

Podľa dostupných informácií k ťažkej závislosti u Gottovej dcéry došlo v dôsledku rodinného stresu z posledných rokov.

Situáciu skomplikovala choroba manžela, ktorému diagnostikovali maniodepresívnu psychózu. Mamička Antonie Zacpalová, ktorá žije v pražskom domove pre seniorov, je tiež chorá. Gott bojoval s rakovinou a ešte nie je vonku zo zdravotných problémov.

Rodinné stretnutie

Na začiatku augusta médiá informovali o tom, že sa Gott zišiel so svojimi príbuznými, aby oslávil svoje narodeniny doma na Bertramke.

Oslavy sa zúčastnili aj jeho staršie dcéry, Lucia a Dominika, ktorá priletela k otcovi z Fínska spolu so svojím manželom. Na stretnutí boli prítomné aj jeho najmladšie dcéry a Gottova manželka. Počas oslavy sa Gott cítil dobre, mal chuť k jedlu a dokonca si spolu so svojou rodinou spieval u gitary

Po oslave sa Gottovi však urobilo zle a musel sa vysporiadať s ďalším nástupom nevoľnosti. Karel Gott je doteraz v domácom liečení. Manželka Ivana ho denne vozí na ambulantné kontroly do Všeobecnej fakultnej nemocnice na Karlovom námestí.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj