Londýn 11. mája 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Matt Dunham)

Anglický futbalový klub FC Chelsea si poistil služby Davida Luiza o ďalšie dva roky. Brazílsky obranca zostáva na Stamford Bridge do konca júna 2021

Na snímke hráč Chelsea David Luiz

“The Blues” učinili toto rozhodnutie aj napriek faktu, že klub často neponúka predĺženie prevyšujúce ročnú hranicu hráčom starším ako 30 rokov. Juhoamerický stopér má v súčasnosti 32. “Znamená to pre mňa veľa. Prenikli sme do finále Európskej ligy a v Premier League môžeme stále skončiť v top 3. Budem pokračovať vo vydávaní toho najlepšieho zo seba, aby som tímu pomohol,” uviedol David Luiz po predĺžení zmluvy na oficiálnom webe FC Chelsea. V tejto sezóne odohral Brazílčan 48 súťažných duelov, dosiahol v nich tri presné zásahy.

Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Zdroj