V rodinnom dome, kde Dávid aj s rodičmi býval, nám nikto neotváral. Od susedy sme sa dozvedeli, že mladíkova mama Frederika je síce doma, ale videla ju uplakanú a v zlom psychickom stave. Je pochopiteľné, že po strašnej tragédii sa utiahla a s nikým nekomunikuje.

VIDEO Šokujúce slová vyšetrovateľa o telách na kontroverznej výstave: Zabili ich tak, že im odobrali orgány!

„Je to hrozné. Každý, kto má dieťa, si vie predstaviť takúto situáciu, ale určite si nevie predstaviť, ako by ju prežíval,“ povedala nám suseda.

O Dávidovi hovorila len v dobrom. „Je to slušný a dobrý chlapec. Môj vnuk sa s ním priatelí, poznám ho, veď tu vyrastal,“ dodala. Keď sme sa spýtali na možnú príčinu, prečo chlapec takto konal, iba sa smutne usmiala. Určite vraj v tom nebol alkohol, Dávid je športovec, okrem iného hráva aj futbal. Na sociálnej sieti má aj fotografie na motorke.

Obrovská tragédia v Galante: Len 17-ročný mladík mal zavraždiť svojho otca!

„Viete, podľa mňa bránil mamu. Je to jej jediný syn. Ako som povedala, je to naozaj dobrý chlapec, aj preto sa išiel sám udať,“ vyhlásila suseda z vedľajšieho domu. „Bránil ju, lebo muž ju často bil,“ šokovala nás. Túto informáciu nám potvrdili aj ďalší okoloidúci, ktorých bolo neúrekom. Všetci pracujú v blízkej firme a večer sa okolo osudného domu vracajú do ubytovne. „Často býva v tom dome krik, a poriadny. Nie som odtiaľto, takže ľudí, čo tam bývajú, nepoznám, ale takmer každý druhý deň tam bol poriadny cirkus,“ povedal nám jeden z ľudí mieriacich do ubytovne.

Šokujúci nález v opustenom dome: Policajti počuli detský plač, museli ihneď zakročiť!

Po Galante sa hovorí, že mladík otca bodol nožom. Polícia o prípade zatiaľ veľa nepovedala. „V stredu približne o 22. hodine došlo k tragédii v rodine v meste Galanta. Na obvodné oddelenie Policajného zboru prišiel 17-ročný mladík a službukonajúcemu policajtovi oznámil, že zabil svojho otca. Bolo začaté trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy,“ informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová. Na objasnenie smrti Jozefa bola nariadená pitva.