Tragická dopravná nehoda sa stala dnes ráno na hlavnej ceste v Krásne nad Kysucou. Edo (†18) zo Skalitého išiel zrejme veľkou rýchlosťou. Nie je zatiaľ  známe, ako presne k nehode došlo. Osobné auto Toyota Yaris sa zrazil s kamiónom Scania. Cestu v blízkosti miesta nehody polícia uzavrela na niekoľko hodín v oboch smeroch. Policajti dopravu odkláňali cez miestnu časť Blažkov. 

Kamaráti sú nešťastní

„Nemôžem tomu uveriť, že Enzo už nie je medzi nami. Bol skvelý spolužiak a kamarát, je mi z toho naozaj zle, ani si neviete predstaviť čo sa deje v mojom vnútri,“ povedal nám Edov kamarát Pavol Truchlík (18), ktorý s ním chodil do základnej školy a bývali kúsok od seba. 


Edov spolužiak a kamarát Pavol Truchlík (18) je z tragédie v šoku.
FOTO: Pavol Konštiak

Priateľka utrpela ľahké zranenie

Mladý chlapec, ktorý vlastnil vodičský preukaz len pár mesiacov bol na mieste mŕtvy. V aute s ním sedela priateľka Terézia (18), ktorá utrpela šok a záchranka ju previezla do čadčianskej nemocnice. „Jej stav je momentálne stabilizovaný a zisťujeme či neutrpela vnútorné zranenie,“ povedal nám zdroj z nemocnice.

Ako celú tragédiu vníma rodina a Edovi spolužiaci? Odkiaľ obaja išli sa dočítate v pondelkovom vydaní denníka Plus JEDEN DEŇ.