Ďaľší aktivista stíhaný za názory na internete! Vyzýva občanov, aby šírili jeho obhajobu, pretože ju polícia odmieta

Marek Baláž je ďaľším občianskym aktivistom, ktorého polícia podľa nového zákona stíha za názory na internete. Upevňovanie moci tak naberá na sile a konanie je v rozpore so skutočnou demokraciou, vyjadrujú sa občania.

Kto nahlásil podnet na stíhanie Mareka Baláža:

Marek Baláž: Vážený moji spoluobčania! Tu vám zverejňujem celý obsah podnetu na trestné stíhanie mojej osoby za spáchanie tresného činu podľa § 423 Tr. Z. ( hanobenie rasy, národa a presvedčenia).
Marek Baláž na Facebooku uvádza: pozor, ako som sľúbil zverejňujem iniciáli tohoto záhadného občana,ktorého my polícia zatajila,že podal na prokuratútu na moju osobu podnet na trestné stíhanie. ak by som to vedel,tak by som vypovedal iba v prítomnpsti tohoto " občana ".. bol som teda políciou uvedený do omylu,lebo na moju otázku,že kto dal podnet na moje trestné stíhanie odpovedal vyšetrovateľ, že polícia..ani nikde v spisoch sa táto osoba ako navrhovateľ na trestné stíhanie mojej osoby nenachádza (spis som už uverejnil) ešte zverejním obsah tohoto podnetu...to sa teda budete čudovať,čo je toto za rasistu a polícia a ani prokurátorka jeho podnet za rasistický vôbec nepokladá.

Vypočúvanie Mareka Baláža

Obvinenie Mareka Baláža:

Video, za ktoré NAKA stíha Mareka Baláža

Komentujte :)