Bratislava 10. marca 2018 (HSP/Foto: HSP)
 
V tejto hektickej dobe, keď sa na Slovensku po tragickej vražde novinára a jeho priateľky rozbieha Majdan na zvrhnutie vlády, ľudia sa v tejto novej situácii snažia zorientovať a vyhľadávajú vo zvýšenej miere informácie.

Screenshot stránky

Prejavilo sa to na zvýšenej návštevnosti všetkých médií, ale mimoriadne na našich novinách. Počas celých dvoch týždňov zaznamenávame denne okolo 150 000 návštev a tento váš záujem o naše spravodajstvo kulminoval včera (piatok 9.3.), keď naše počítadla zaznamenali takmer 210 000 návštev.
Ďakujeme vám za vašu dôveru a sme radi, že práve naše noviny považujete za ten skutočne nezávislý zdroj informácii, že vnímate, že sa snažíme stáť na pravde a informovať vás o dianí najobjektívnejšie ako sa v daný moment dá.
Okolo Hlavných správ vznikla rodina čitateľov a sympatizantov, ktorá sa stále rozrastá. Mnohí z vás sa nám snažíte pomôcť zdieľaním našich článkov na sociálnych sieťach a ich šírením mailom, iní nám zase dávate tipy na zaujímavé udalosti, pomôžete s prekladom, daruje 2 % z dane a podobne. Ďakujeme vám za to.
Najviac sa však chceme poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Myslím, že vy, čo tak robíte sa každý deň môžete presvedčiť, že vynakladáme veľké úsilie, aby sme naše spravodajstvo stále skvalitňovali a že vaša podpora nevychádza nazmar. Ešte raz vám ďakujeme, pretože bez vašej podpory by sme nemohli fungovať.
Tí, ktorí sa rozhodli, že nás začnú podporovať teraz, môžu tak urobiť na číslo účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662 (SK15 09000000000571063662 – na kopírovanie do internet bankingu)
Prajem vám pekný víkend a pokoj v nasledujúcich dňoch
Róbert Sopko
šéfredaktor
 
Príspevok Ďakujeme našim čitateľom za dôveru a priazeň. Pomáhate nám rásť a dosahovať rekordné návštevy zobrazený najskôr Hlavné správy.