Bývalá Miss Česko Jana Doležalová je tehotná. Na dekolte to bolo poznať.Bývalá Miss Česko Jana Doležalová je tehotná. Na dekolte to bolo poznať.
Autor: Profimedia

Tridsaťpäťročná brunetka dorazila na slávnostnú premiéru v ružovej róbe so všitým korzetom. Práve ten však tentoraz fungoval trochu príliš. Doležalovej hrudník vyzeral naozaj pompézne, pri pohľade na šaty sa však núkala otázka, či si nemala modelka a prominentná farmaceutka vziať o číslo väčší model.

Vysvetlením by mohlo byť, že Doležalová potvrdila novinárom svoje tehotenstvo. Momentálne je už v piatom mesiaci a hoci to pod róbou vidieť nebolo, práve plnší dekolt signalizoval šťastné očakávanie celkom jasno.

Slávnostný večer bol však vo všeobecnosti večerom bujných výstrihov, čo si všimla aj česká tlač. Medzi dámami, ktoré pútali pozornosť boli lokálne hviezdičky ako Michaela Nosková, Michaela Gemrotová či Bára Kodetová, ale aj Slovenka Daniela Šinkorová. Vizážou a krivkami zaujala aj bývalá pani premiérová Šárka Grossová – manželka zosnulého premiéra Stanislava Grossa. Ich spoločná dcéra Natalie stvárnila v predstavení hlavnú úlohu.