Los Angeles 29. marca 2019 (TASR/HSP/Facebook)
 
Obaja členovia britskej hudobnej skupiny Her’s a ich manažér prišli o život pri dopravnej nehode v americkom štáte Arizona. S odvolaním sa na informácie od vydavateľstva o tom v piatok informovala agentúra DPA

členovia britskej hudobnej skupiny Her’s Stephen Fitzpatrick a Audun Laading

Stephen Fitzpatrick, Audun Laading a manažér Trevor Engelbrektson sa v rámci severoamerického turné presúvali z Phoenixu do mesta Santa Ana. Nehoda sa stala v stredu nadránom približne 50 kilometrov juhozápadne od Los Angeles.
Podľa spravodajskej stanice Sky News štyria ľudia zomreli po tom, ako bližšie nešpecifikované vozidlo vošlo do protismeru a vrazilo do oproti idúcej dodávky s tromi ľuďmi.
“Všetkých nás to zobralo a veľmi zarmútilo. Stratili sme svojich priateľov a svet prišiel o ich talent,” napísalo na Facebooku hudobné vydavateľstvo Heist or Hit.
Indie duo z britského Liverpoolu vydalo vlani svoj debutový album s názvom Invitation To Her’s. Fitzpatrick zo severozápadného Anglicka a Laading z južného Nórska sa zoznámili počas štúdia na Liverpoolskom inštitúte múzických umení.
 
Príspevok Členovia britského dua Her’s zomreli pri dopravnej nehode počas turné v USA zobrazený najskôr Hlavné správy.