Tenistka Dominika Cibulková a jej manžel Michal Navara na vyhlásení cien Športovec roka 2016.Tenistka Dominika Cibulková a jej manžel Michal Navara na vyhlásení cien Športovec roka 2016.
Autor: ALO Diamonds

Cibulková však nenechala nič na náhodu a na slávnostné vyhlásenie dorazila ako dáma, ktorá si potrpí na štýl a luxus. Dominika často investuje do luxusných kúskov a v tomto prípade to boli čierne šaty s pelerínovými rukávmi, ale aj trblietavá luxusná kabelka či sandáliky.

Tie sa však ani zďaleka nemohli rovnať s klenotmi, ktoré známej Slovenke zapožičalo luxusné klenotníctvo. Ich hodnota vyrážala dych. Podľa informácií, ktoré poskytli zástupcovia značky redakcii, mala na sebe Cibulková šperky za bezmála 270-tisíc eur. Najexkluzívnejším kúskom bol však prsteň s jednokarátovým ružovým diamantom. Jeho hodnota sa vyšplhala k sume 155-tisíc eur.

Tenistka Dominika Cibulková s prsteňom za 155-tisíc eur.Tenistka Dominika Cibulková s prsteňom za 155-tisíc eur.
Autor: ALO Diamonds

Úspešnej tenistke robili spoločnosť najbližší v budove SND ju sprevádzal, samozrejme, aj manžel Michal. Ten sa tváril veľmi spokojne. Konieckoncov, na svoju manželku môže byť právom hrdý. Má za sebou jednoznačne najúspešnejší rok v tenisovej kariére a spolu s ním aj doposiaľ najvyššie miesto v rebríčku tenisových hráčok.

Tenistka Dominika Cibulková na vyhlásení cien Športovec roka 2016.Tenistka Dominika Cibulková na vyhlásení cien Športovec roka 2016.
Autor: ALO Diamonds