Cibulková prehrala vo štvrťfinále turnaja WTA v Brisbane s Cornetovou

Cibulková prehrala vo štvrťfinále turnaja WTA v Brisbane s Cornetovou

Brisbane 5. januára 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Tertius Pickard)

Dominika Cibulková neuspela vo štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane

Slovenská tenistka Dominika Cibulková neuspela vo štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane. Ako nasadená dvojka prehrala s Francúzkou Alize Cornetovou 3:6, 5:7. V prvom sete doplatila na nepremenené brejkbaly. V druhom dejstve vyrovnala z 2:5 na 5:5, no koncovka patrila Cornetovej, ktorá upravila vzájomnú bilanciu s aktuálnou svetovou päťkou na 3:5. Cibulková v metropole štátu Queensland vyrovnala svoje doterajšie maximum.

Slovenská tenistka Dominika Cibulková odvracia loptičku Francúzke Alize Cornetovej vo štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v austrálskom BrisbaneSlovenská tenistka Dominika Cibulková odvracia loptičku Francúzke Alize Cornetovej vo štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane

Francúzka bola po triumfe nad vlaňajšou víťazkou MS WTA Tour v Singapure nadšená. “Som veľmi, veľmi šťastná. Je to pre mňa začiatok roka ako hrom! Postúpiť do semifinále na úvodnom turnaji sezóny, to vôbec nie je zlé. Ak chcete zdolať takú výbornú hráčku akou je Dominika, musíte podať výborný výkon. Je to obrovská bojovníčka, ktorá sa nevzdáva za žiadneho stavu a udiera do loptičiek s veľkou razanciou,” citovala slová Cornetovej oficiálna stránka WTA.

Dvojhra – štvrťfinále:

Alize Cornetová (Fr.) – Dominika CIBULKOVÁ (2-SR) 6:3, 7:5

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)