Trnava 6. septembra 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR-Lukáš Grinaj)

Chorvátske združenie cestovného ruchu (CHZCR) pri príležitosti zápasu slovenských a chorvátskych národných tímov, ktorý sa hrá v piatok v Trnave, rozložilo v centre mesta svoj stan, v ktorom víta futbalových fanúšikov i návštevníkov prebiehajúceho Tradičného trnavského jarmoku

Ilustračné fotto

“Okrem preskúmania aktuálnej ponuky jesenných aktivít na pobreží Jadranského mora sa môžu hostia zapojiť až do večera do fotografickej súťaže pomocou hashtagu #MilujemeChorvatsko a vyhrať dresy národných tímov, vstupenky na festival Ultra Music v Chorvátsku, a tiež dovolenku na Istrii a v Dubrovníku, a to spolu s letenkami, informoval Dubravko Miholić, riaditeľ CHZCR na Slovensku. Súčasťou večerného programu bude aj chorvátska skupina Tamburaški sastav Čunovski Bećari. “Očakávame, že na fotografickej súťaži sa zúčastní aj mnoho športových celebrít a osobností z biznisu,” dodal.

Chorvátsko je pre väčšinu slovenských turistov stále najobľúbenejšou krajinou pre dovolenku. V roku 2018 navštívilo Jadran viac ako 450.000 Slovákov. Na tento rok orgány cestovného ruchu očakávajú ďalší nárast počtu návštevníkov.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj