Texas 21. marca 2018 (HSP/Sputnik/Foto: Screenshot YouTube)
 

Cestujúci v lietadle chcel vyfotiť východ Slnka nad Texasom, ale miesto toho urobil snímky UFO. Na fotografiách je možné vidieť bizarný oranžový trojuholník

Ilustračné foto

Snímky, ktoré boli urobené asi o pol siedmej ráno, boli okamžite zdieľané na populárnej stránke na YouTube „UFOmania — The truth is out there” a popisujú sa ako dôkaz „zvláštneho ohnivého trojuholníkového UFO”.
Video už má 13 000 zhliadnutí a doháňa konšpiračných teoretikov k šialenstvu. Niektorí hovoria, že fotografia dokazuje, že UFO sú všade.
„Bývam v Dallase,” píše jeden komentátor na YouTube, „a môžem potvrdiť, že nebo je teraz plné lietajúcich démonických plazov podobných plazmatickým monštrám.” A možno dokonca chipsov Doritos, ktoré sú známe svojim trojuholníkovým tvarom.
Niektorí vyjadrili domnienku, že sa môže jednať o záhadné lietadlo TR-3B, údajné tajné vládne lietadlo, ktoré sa nedá zachytiť radarom.
Niektorí však boli skeptickejší. „Odraz v lietadlovom okienku,” píše jeden užívateľ. „Nech konečne niekto urobí fotografiu, ktorá nie je rozmazaná,” píše ďalší komentátor.

 

Príspevok Chipsy alebo UFO? Trojuholník na nebi nad Texasom zobrazený najskôr Hlavné správy.