Turín 2. októbra 2018 (SITA, AP/HSP/Foto:TASR/AP-Antonio Calanni)
 
Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo sa rozhodol reagovať na slová Američanky Kathryn Mayorgovej, ktorá tvrdí, že ju 5-násobný najlepší hráč sveta v roku 2009 znásilnil v hotelovej izbe v Las Vegas

Na snímke futbalista Cristiano Ronaldo

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo sa rozhodol reagovať na slová Američanky Kathryn Mayorgovej, ktorá tvrdí, že ju 5-násobný najlepší hráč sveta v roku 2009 znásilnil v hotelovej izbe v Las Vegas.
Podľa nemeckého denníka Der Spiegel za ňou neskôr údajne poslal niekoľkých ľudí, ktorí jej mali zaplatiť 375-tisíc dolárov za mlčanie.
Majster Európy spred dvoch rokov sa bráni tvrdením, že pri akte s Američankou nešlo o znásilnenie, ale priateľský sex. “Je to ´fake´, vymyslená správa,” uviedol Cristiano Ronaldo prostredníctvom instagramu a podotkol, že spomenutá žena sa chce na ňom “priživiť”. “Chce sa akurát spropagovať na mojom mene, ale to normálne. Chce byť slávna, tak vytiahla moje meno. Je to súčasť práce. Ja som však šťastný človek,” dodal 33-ročný rodák z Madeiry.
 
Príspevok Chce byť slávna, tak vytiahla moje meno, je to normálne, tvrdí Cristiano Ronaldo po obvinení zo znásilnenia zobrazený najskôr Hlavné správy.