Charlize Theron je nielen obsadzovanou herečkou. Z času na čas si od nakrúcania „odskočí“ k inej profesii – skúša produkciu. Aktuálne sa na červenom koberci predviedla ako producentka seriálu z dielne Netflix s názvom Girlboss.

41-ročná blondínka prišla na červený koberec v Los Angeles v decentnej čiernej. Svoje pekné krivky nechala viac menej zahalené, dĺžka šiat po kolená predsa len nechala aspoň sčasti vyniknúť jej štíhlym nohám. Slávna Theron premiérovú slávu prenechala svojím mladším kolegyniam, ktoré si v seriáli zahrali.

Charlize Theron ako producentka na premiére seriálu "Girlboss" v Los Angeles.Charlize Theron ako producentka na premiére seriálu „Girlboss“ v Los Angeles.
Autor: Reuters, PHIL MCCARTEN

Ellie Reed zvolila trblietavé šaty modrých odtieňov, ktoré jej siahali nad kolená. Štíhla postavička sympatickej tmavovlásky sa nedala prehliadnuť.

Ellie Reed na premiére seriálu "Girlboss" v Los Angeles.Ellie Reed na premiére seriálu „Girlboss“ v Los Angeles.
Autor: Reuters, PHIL MCCARTEN

Na vyzývavejšie čierne šaty stavila herečka Amanda Rea. Elastická látka jej tesne obopínala pekné krivky, herečka ako bonus ponúkla aj pohľad na jej odhalený dekolt.

Amanda Rea na premiére seriálu "Girlboss" v Los Angeles.Amanda Rea na premiére seriálu „Girlboss“ v Los Angeles.
Autor: Reuters, PHIL MCCARTEN

Nežné krémové šaty si na večer obliekla herečka Britt Robertson (27). Pôsobila v nich skôr dievčensky, než zvodne a fotografom tak žiadne škandalózne pohľady do jej výstrihu či pod sukňu neponúkla.