„Viem, ktorí to sú. Ale ich mená si vezmem do hrobu,“ povedal Charlie Sheen v rozhlasovom programe The Kyle a Jackie O Show. Sheen sa k ochoreniu priznal pred necelými dvoma rokmi, uvádza revueidnes.cz.

Adeptov na jeho miesto bolo mnoho

Hollywoodom sa šíril strach kvôli správam, že jeden zo známych zvodca je HIV pozitívny. Špekulovalo sa o Leonardovi DiCapriovi alebo Bradleym Cooperovi. Tým tajomným neznámym bol ale Sheen.

„Som tu, aby som potvrdil, že som HIV pozitívny. Musel som zastaviť tú vlnu poloprávd a rečí o tom, ako ohrozujem zdravie ostatných. Nič nemôže byť vzdialenejšie pravde,“ vyhlásil vtedy v rozhovore s Mattom Lauerom.

HIV u neho objavili v roku 2011 a k otvorenej spovedi sa rozhodol hlavne preto, aby sa skončilo vydieranie od ľudí, ktorým sa zveril. Bývalá hviezda seriálu Dva a pol chlapa vyskúšala tiež alternatívnu liečbu u šarlatána, ktorého sa neskôr rozhodol žalovať.

Zdroj: Flickr

Teraz sa v rádiu pochválil, že berie „zázračný“ liek s označením PRO-140, vďaka ktorému je vraj oveľa menej nákazlivý ako väčšina ľudí, s ktorými spal. Neodpustil si ani narážku na kolegyňu zo seriálu – Jenny McCarthyovú, ktorá mu mnohokrát vyčítala, že mal svoju diagnózu svojim kolegom oznámiť.

Zdroj: Flickr

On však so seriálom Dva a pol chlapa skončil v roku 2011 a až potom mu HIV objavili. „Hovorila: ´Bozkávala som sa s ním! Dotkla som sa ho!´ A ja len hovorím: Sakra, tvoja matika je na prd. Vtedy som to nemal,“ spomína na záver svojský herec.