Svadba českého tenistu a známej moderátorky bola rozprávková a stála veľké množstvo peňazí. Český párik spolu chodil štyri roky a svoji sú iba necelý rok. Zdá sa však, že už po roku spoločného zväzku prechádza ich manželstvo krízou. Podľa českého denníka Blesk si Ochotská zbalila kufre a so synom Andrém a psíkom Charliem opustili spoločný dom, ktorý sídli v Benice.


Lukáš Rosol a jeho manželka Michaela Ochotská mali vraj rozprávkové manželstvo.
Foto: Profiemdia.sk

Michaelina nová adresa je vraj dom v neďalekých Nupakoch, kde bývala zaslobodna. Od jej vydatia tam však žijú jej rodičia. Špekulácie o ich údajných problémoch potvrdzuje fakt, že Rosol sa večer po tréningu v areáli tenisovej Sparty vrátil sám do vily, zatiaľ čo jeho manželka bola u rodičov. Každý strávil noc inde a za celý deň sa ani nestretli.


Zo vzťahu Lukáša a Michaely vykvitol syn.
Foto: Facebook

Pri otázke, či je ich manželstvo v rozklade, neodpovedal vôbec presvedčivo. „Miška je u svojej matky, ktorá jej so všetkým pomáha. Varí, stará sa o hyperaktivného Andrého, pretože ja to teraz nestíham. Ona potrebuje matkinu pomoc, keď tam bohužiaľ nie som. Snažím sa každý deň za nimi chodiť, ale žiaľ tých tréningov a vyšetrení je tak veľa, že niekedy sa mi to nepodarí. Napríklad tam prídem raz za dva dni,“ povedal Rosol.


Párik mal svadbu v Paríži a nebola vôbec lacná.
Foto: Facebook

Následne však dementoval všetky konšpirácie o spoločných problémoch. „Všetko je v poriadku. Ona sa stará o malého a ja o to, aby som teraz urobil dobrú prípravu,“ dodal český tenista. Michaela na priamu otázku, či sa rozvádzajú, odpovedala, že manžel už povedal všetko.
Tenista Rosol má momentálne plné ruky prípravy na novú sezónu.
Foto: SITA