Bratislava 12. novembra 2019 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)

Hlava štátu Zuzana Čaputová bola tento týždeň hosťom zábavnej relácie Inkognito v komerčnej televízii Joj.

Na snímke Zuzana Čaputová v zábavnej relácii Inkognito

Čaputová prijala pozvanie do zábavnej relácie, v ktorej známe osobnosti hádajú povolanie pozvaných hostí. Najvyššia ústavná činiteľka SR si popri svojich povinnostiach našla čas aj na televíznu zábavu a vôbec ako prvá úradujúca hlava štátu sa zúčastnila tohto programu.

Reláciu Inkognito moderuje Vlado Voštinár. Účinkujú v nej herci a zabávači: Zdena Studenková, Zuzana Šebová, Jozef Vajda, Michal Hudák, Marián Čekovský, Marcel Forgáč a Juraj „Šoko“ Tabaček.

Pri príchode do štúdia Zuzanu Čaputovú sprevádzal dlhý aplaus. Podľa Michala Hudáka išlo o „fakt mega privítanie“. Herci žartovali, že tajný hosť by mohol byť podľa potlesku Karel Gott, ktorý však nedávno zomrel.

Medzi ďalšími prvými tipmi figurovalo meno Zdeny Studenkovej, ktorá v tejto časti neúčinkovala. Maroš Kramár následne položil otázku, „či to nebude náhodou nejaká opica zo ZOO…?“. Po dlhom smiechu nasledoval správny tip, že pravdepodobne pôjde o „našu prezidentku milovanú“.

Prezidentka so známymi hercami zapózovala aj po relácii a fotku následne zverejnila na Instagrame. Uviedla tam, že pri natáčaní“sa bavila“. „Treba sa brať s nadhľadom,“ doplnila Zuzana Čaputová.
[embedded content]

[embedded content]

Jaroslav Zajac

Nezávislé spravodajstvo musí byť zachované!
Plánujeme skvalitniť užívateľské prostredie Hlavných správ a dať vám možnosť sledovať ich bez reklám.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Plánujeme prijatie ďalších redaktorov.
Podporte naše úsilie.

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj