Budapešť 20. októbra 2019 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)

V piatok sme priniesli informáciu, žiaľ ako jediní, že množstvo migrantov, výlučne mladých mužov, sa presúva cez Bosnu smerom na Chorvátsko (viac TU)

Polícia Bosny a Hercegoviny sprevádza tisíce migrantov, len mužov, na Chorvátske hranice

Ako sme uviedli, o ich pohybe mainstreamové médiá neinformujú a o tom, kam smerujú sa dozvieme, až keď miestni obyvatelia zverejnia nejaké videá. Tak sa aj stalo, a môžete sa na vlastné oči presvedčiť, ako to bude vyzerať aj v uliciach našich miest a obcí, keď sa táto masa nekompatibilných etník a kultúr preženie našou krajinou.

Takto to vyzeralo v uliciach Bihaču:

[embedded content]

Pred centrom Miral:

[embedded content]

Pred pekárňou vo Velikej Kladuši:

[embedded content]

Na hraničnom prechode vo Veľkej Kladuši:

[embedded content]

Maďarský premiér je odhodlaný chrániť hranice svojej krajiny pred nelegálnymi prisťahovalcami. Použije na to svoje jednotky, aby tak zabránil opätovnému prekročeniu krajiny utečencami.

„Maďarsko použije silu, ak Turecko splní svoju hrozbu, že otvorí brány pre 3,6 milióna ďalších utečencov a tým im tak otvorí cestu do Európy. Ak sa Turecko rozhodne pre druhú možnosť, dorazia títo ľudia v obrovských masách na južnú hranicu Maďarska“, povedal Orban.

„Ak Turecko okrem toho odmávne ďalšie stovky tisíc, musíme použiť silu na ochranu maďarských hraníc a srbsko-maďarských hraníc a ja neprajem nikomu, aby sme sa k tomu museli uchýliť“, povedal Orbán podľa Fox News.

Slovenský premiér ani slovenská prezidentka problém doposiaľ nezaregistrovali, zrejme z dôvodu, že o ňom v RTVS ani v mainstreamových denníkoch nebola ani zmienka.

Pavol Novák

Nezávislé spravodajstvo musí byť zachované!
Plánujeme skvalitniť užívateľské prostredie Hlavných správ a dať vám možnosť sledovať ich bez reklám.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Plánujeme prijatie ďalších redaktorov.
Podporte naše úsilie.

PODPORUJEM nezávislé spravodajstvo

Zdroj