Modelka a tanečnica Danielle Peazer na záberoch z Miami.Modelka a tanečnica Danielle Peazer na záberoch z Miami.
Autor: Profimedia

Tmavovlasá kráska, ktorá pochádza z Veľkej Británie, sa v uplynulých dňoch objavila v Miami, kde fotila nemenovanú kolekciu plaviek a tiež si vzala pár dní voľna. Na pláži počas slnenia a zábavy vo vode ju odchytili aj paparazzovia.

Červený spodný diel bikín a k nemu biely vršok, sexi brunetka v nich odhalila ukážkovú figúru. Na záberoch vidieť, že svoje telo si stále udržiava tancom, ale aj ďalšími športmi. Nie nadarmo je tvárou športovej značky Reebok.

Peazerovú však najviac v rodnej krajine vnímajú z čias, keď randila so spevákom Liamom Payneom – členom formácie One Direction. Dvojica síce dlho spolu nezotrvala, ale vraj išlo o veľmi intenzívny vzťah. Peazerovú nahradila po spevákovom boku Cheryl Cole, ktorá je momentálne tehotná a už čoskoro by mala priviesť na svet ich spoločné dieťa. Pre oboch partnerov pôjde o prvého potomka.

Thanks, but no thanks

Príspevok, ktorý zdieľa Danielle (@daniellepeazer), <time style=“ font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;“ datetime=„2017–03–13T21:10:46+0­0:00“>Mar 13, 2017 o 2:10 PDT</time>