Moskva 20. marca 2018 (HSP/Sputnik/Foto:instagram)
 

Svojim rozprávaním chce bývalá modelka Darja Zarykovskaja priniesť k rozumu dnešné dievčatá, ktoré túžia po sláve a ľahkých peniazoch a pomôcť tým, kto sa dostali do tejto pasce. O jej príbehu napísali ruské médiá

Na snímke Darja Zarykovskaja

Darja povedala, že vyrastala v dobrej rodine, v ktorej bola vychovávaná v prísnosti. Po dosiahnutí plnoletosti sa rozhodla, že bude bývať samostatne. Najskôr sa nasťahovala ku svojmu priateľovi z ročníka, potom na internát a ďalej do prenajatej garzónky, ktorú zle znášala.
Potom sa Dáša zoznámila s mladíkom a jeho priateľka jej poradila, aby využila svoj potenciál s webkamerou. Nalákala ju tiež na zárobok 100 tisíc rubľov mesačne.
Lenže táto sláva nebola tak príjemná, ako sa pôvodne zdalo. Modelka oznámila, že užívatelia jej posielali denne niekoľko stoviek listov s vyhrážkami a návrhmi a vydierali ju. Jej známi sa s ňou prestali stýkať a na verejnosti sa vôbec nemohla ukázať.
„Stále som ležala a plakala, potom som vstala, obliekla si tu najpestrejšiu podprsenku a zapla nahlas hudbu, pretože som nemohla jesť,” spomína dievča.
Dnes má Darja vlastný biznis, predaj spomienkových predmetov.
Svojim rozprávaním chce modelka priviesť mladé ženy k rozumu, aby dokázali niesť zodpovednosť za svoje chyby a naučili sa brániť svoj osobný priestor a psychický stav. Bývalá modelka chce tiež dať najavo, že akákoľvek negatívna kritika skôr či neskôr skončí, kdežto tí, čo urobili chybu, si ju majú uvedomiť a ísť ďalej.
 

Príspevok Bývalá “webkamerová” modelka prehovorila o živote pred a po sláve na internete zobrazený najskôr Hlavné správy.