Praha 11. júla 2019 (HSP/Sputnik/Foto:Instagram-Helena Houdová)

Bývalá modelka Helena Houdová v minulosti zažila veľa nepríjemných životných okamihov, po rozvode sa však bývalá Miss ČR stala ezoterickú ženou, ktorá spoznáva radosti života, posvätný sex a komunikáciu s 2000-ročnými múrmi. Za poplatok vás to naučí tiež

Na snímke bývalá modelka Helena Houdová

Houdová po tom, čo sa jej rozpadlo manželstvo s americkým filmovým producentom Omarom Amanatom, začala cestovať po svete so svojimi tromi deťmi. Nejakú dobu žili na Bali, kde žena dokončila kurzy posvätnej sexuality a teraz túto neortodoxnú vedu prednáša.

“Uplynulý týždeň bol pre mňa úplne magický. S ďalšími štyrmi stovkami nádhernými dušami som čarovala pre seba, ľudstvo a matku krajinu. V sobotu som zdieľala workshop o posvätnej sexualite a hneď potom som išla do Chorvátska na intenzívny kurz. Väčšinu dní som končila až po polnoci, plakala som, smiala som sa, objavovala som seba aj tých okolo mňa,” píše Houdová na Instagrame.

So svojimi sledujúcimi sa podelila aj o to, ako sa jej cez stenu chorvátskeho Kolosea podarilo vcítiť duše predkov i zeme.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Did you ever felt 2000 year old building? Did you ever hug the stones carrying stories of love, death, pain, joy, winners, losers, compassion, greed? I did. And I felt it all. The secret touch of lovers who could never be seen together. The pain of those who took their last breath there while their loved ones screamed with loss of the beloved one. The joy of little boys chasing each other on the top of the walls. The hands of beggers trying to reach the Roman soldiers and gladiators passing by.. And I felt grateful. Grateful for all those who came before me. Before us. For all the ancestors, for all the spirits of the land. And I gave thanks. For all they had to go through so we could stand there, right now, in that exact place. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Citili jste nekdy 2000 let starou budovu? Obejmuli jste nekdy kameny nesouci v sobe pribehy lasky a bolesti a ztraty a vitezstvi, soucitu a chamtivosti? Ja ano. A pocitila jsem to vsechno. Letme pohledy milencu pred stovkami let, kteri se skryvali pred ostatnimi. Bolest tech, kteri umreli slysice krik jejich milovanych. Radost malych kluku, kdyz vylezli az na nejvyssi zed. Ruce zebraku snazici se dostat cokoli od rimskych vojaku a gladiatoru.. V tu chvili jsem citila pouze jedine. Pokoru a vdecnost za vsechny ty, kteri prisli prede mnou. Spirit jejich dusi. Spirit zeme. A tak vzdavam dik za to, ze ja tady ted diky vsem predkum muzu byt. V tenhle moment a na tomto miste. #gratitude #thanks #honored #humbled #blessed #here #now #spirit #ancestors #colosseum #pula #mindvalley #love #compassion #joy #learning #discovering #journey #openHeart #community #together #stories #stones Thank you @skipkellyfilms for capturing my love…

Príspevok, ktorý zdieľa Helena Houdova (@helenahoudova), 2 Júl 2019 o 4:33 PDT

“Objali ste niekedy kamene, nesúce v sebe príbehy lásky, bolesti, straty, víťazstva, súcitu a chamtivosti? Ja áno. A pocítila som to všetko. Letmé pohľady milencov pred stovkami rokov, ktorí sa skrývali pred ostatnými. Bolesť tých, ktorí umreli, počujúc krik svojich milovaných. Radosť chalanov, ktorí vyliezli až na najvyššiu stenu. Ruky žobrákov snažiacich sa dostať čokoľvek od rímskych vojakov a gladiátorov,” opisuje svoj zážitok Houdová.

Miss ČR 1999 raz už úprimne prehovorila o všetkých traumách, ktoré jej život priniesol. Bývalá kráľovná krásy sa už v minulosti zverila s tým, že bola v detstve sexuálne zneužitá. V januári priznala okrem iného aj to, že žila s partnerom násilníkom a o svojho manžela sa nedobrovoľne delila s niekoľkými ďalšími ženami.

Houdová je známa nekonvenčným prístupom k životu i k výchove. Chcela zachrániť svet a všetky deti, bojovala za práva zvierat, protestovala proti dostavbe jadrovej elektrárne Temelín, stala sa vegetariánkou, neskôr aj vitariánkou. Dnes je Helena Houdová vegánka a neortodoxné názory jej ostali.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.
č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Chcem podporiť nezávislé spravodajstvo

Zdroj