Košice 7. novembra 2018 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)
 
Bývalá manželka Jaroslava Polačeka, súčasného kandidáta pestrofarebnej podpory na post primátora Košíc, sa rozhodla prehovoriť o medializovaných podozreniach zo sexuálneho zneužívanie jej syna. Sama ich nazýva “veľkou ohavnosťou”

Na snímke Júlia Polačeková

O podozreniach spojených s Jaroslavom Polačekom a možným sexuálnym zneužívaním jeho dieťaťa sme informovali v tomto článku začiatkom septembra. Voči Polačekovi bolo po zverejnení týchto citlivých informácií začaté vyšetrovanie, ktoré však neskôr kvôli procesným chybám zastavili.
Teraz sa k situácii vo videu na sociálnej sieti vyjadrila Júlia Polačeková, ktorá upozorňuje, že sa nevie dovolať spravodlivosti, preto sa rozhodla vystúpiť z anonymity. Uviedla, že podozrenia voči jej bývalému manželovi sú opodstatnené, keďže existujú o tom aj záznamy odborníkov. Takisto dodala, že vec nie je skončená na prokuratúre, údajne bolo nariadené nové znalecké dokazovanie.
Polačeková uviedla, že jej cieľom nie sú voľby ale ochrana svojho syna. “Verím jeho pravde jeho slov, budem stáť rovno do poslednej minúty a nezľaknem sa ničoho,” vyhlásila.
Na konci svojho videa Polačekovi odkázala, že sa potrebuje liečiť.
O stanovisko sme požiadali aj samotného kandidáta na post primátora Košíc, Poláčeka. Budeme vás informovať.
 
 

 
 
Príspevok Bývala manželka kandidáta Polačeka o ohavnostiach: Chránim syna, ale neviem sa dovolať spravodlivosti zobrazený najskôr Hlavné správy.