Washington 18. Októbra 2017 (HSP/Sputnik/Foto:Kaya Jones Twitter)

Bývalá vokalistka americkej hudobnej skupiny Pussycat Dolls Kaya Jonesová oznámila, že dievčatá zo skupiny nútili k prostitúcii.
Na snímke Kaya Jones

“Moja pravda: nebola som účastníčkou ženskej popskupiny, ale siete prostitúcie. O áno, niekedy sa nám podarilo spievať, dokonca sme sa preslávili. V tú dobu kedy tí, čo nás vlastnili, zarábali peniaze,” napísala Jonesová na svojom Twitteri.

Speváčka tvrdí, že zodpovednosť za to, čo sa dialo s ňou a ďalšími dievčatami zo skupiny, má zakladateľka skupiny, choreografka Robin Antinová. Speváčka sa na ňu obrátila s výzvou, aby povedala pravdu o tom, prečo jedna zo speváčok spáchala samovraždu.
“Povedz, ako si nás morálne zničila,” napísala Jonesová a dodala, že členky skupiny nemohli o tom, čo musia robiť, prehovoriť kvôli neustálym vyhrážkam.
Pop / R & B skupina Pussycat Dolls existovala od roku 1995 do roku 2010. V roku 2011 Antinová vyhlásila obnovenie kolektívu a začalo hľadanie nových členiek. V roku 2012 bola skupina premenovaná a dostala názov G.R.L. V roku 2014 spáchala jedna z členiek novej zostavy Simone Battleová vo veku 25 rokov samovraždu.
Jedna z najpopulárnejších skladieb skupiny:

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.