Muž v bezvedomí bol Aramazd Andressian. Deň predtým vzal svojho 5-ročného syna, Aramazda Andressiana Juniora, rodinou prezývaného Piqui, do Disneylandu. Aramazd (35) ho mal potom vrátiť svojej manželke Ane, s ktorou už nežije, no tá svojho synčeka už nikdy nemala vidieť. Ana nahlásila, že jej malý syn je nezvestný, no v aute ani v zábavnom parku po ňom nebolo ani stopy. Keď sa Aramazd vrátil z nemocnice, nepamätal si,  čo sa stalo, ani kde sa nachádza jeho syn.

Aramazd sa pred rokom odsťahoval od svojej manželky Any Estevez. Ich syn bol milý chlapček, ktorý rád piekol keksíky a palacinky, miloval spev a hranie sa v prírode. No nemal ani len tušenie o tom, akou krízou si prechádzajú jeho rodičia. Podľa britského portálu Mirror, mal mať Aramad problémy s hazardom a vyhrážal sa Ane, že ak sa s ním rozvedie, vezme Piquiho do zahraničia a ona ho už nikdy neuvidí. Tá sa bála nechať chlapca s manželom, ale Aramazd mal zo zákona právo na týždeň strávený so svojím synom.

V posledný deň vzal otec Piquiho do obľúbeného detského zábavného parku, Disneylandu, ktorý je snom každého dieťaťa. Bolo to toho istého dňa, kedy Ana nahlásila, že jej malý syn je nezvestný. Nasledujúci deň našli Aramazda v bezvedomí, 140 kilometrov od Disneylandu. Polícia zistila, že sa predávkoval liekmi, ktoré mal na predpis a polial svoje auto benzínom. Údajne si nič nepamätal a nevedel ani to, kde sa nachádzal jeho syn. „Bol som v parku so svojím synom a potom som sa zobudil v nemocnici. Môžem len tušiť, čo sa stalo a myslím si, že nás prepadli v parku. Moja rodina aj ja hrozne trpíme pre stratu Piquiho.“

No polícia už vtedy tušila, že Aramazd mal v zmiznutí Piquiho prsty. Bol zatknutý a vypočúvaný, no museli ho prepustiť z dôvodu nedostatkov dôkazov. Zatiaľ čo nešťastná Ana vylepovala letáky s fotografiou svojho syna, Aramazd si vyšiel do Las Vegas, kde sa zúčastnil na niekoľkých koncertoch, boxerskom zápase a dokonca si skúsil aj skok z lietadla s padákom. Pri hľadaní svojho syna nebol nápomocný a vôbec sa nesprával ako otrasený otec. Keď polícia zistila, že si oholil fúzy a zosvetlil vlasy, bolo im jasné, že plánuje útek, preto ho ihneď zatkli. Jeho bezstarostnosť a vtipkovanie na súde vzala utrápenej rodine aj poslednú nádej.

Počas vypočúvania sa otec konečne vzdal a prezradil, kde sa nachádza Piquiho telo.  Našli ho pri strome blízko jazera. Otec ho mal zabiť len pár hodín po tom, ako sa vrátili z Disneylandu. Jeho jediným motívom bolo, že chcel zachrániť svoje manželstvo s Anou. O tej šíril reči, že ho prenasleduje a snažil sa naplánovať situáciu tak, aby bola podozrivá z vraždy syna ona. Polícia zistila, že svojho syna udusil vlastnou bundou, ktorá bola nájdená v aute.

Zničená Ana opísala konanie svojho bývalého manžela ako zlyhanie manžela, otca aj človeka. „Dúfam, že budeš vidieť obraz svojho mŕtveho syna každý deň tvojho bezvýznamného života,“ odkázala mu. „Nech tvoja čierna duša zhorí v pekle. Neexistuje žiadna skutočná bolesť, len nepochopiteľná prázdnota. Spolu s mojím synom som zomrela aj ja.“