Brutálneho násilníka v ostravskej električke zastavila iba 27 ročná žena. Ako je to možné? Mala so sebou to, čo by mal mať každý

Ostrava 20. decembra 2017 (HSP/Foto:Screenshot:Video:iDNES.cz)

Dvoch občanov napadol neznámy agresor v električke v Ostrave. Cestujúceho najprv udrel hlavou, potom päsťou a nakoniec mu o hlavu rozbil fľašu. Medzitým ešte stihol udrieť aj ženu. Jeho ďalšiemu vyčíňaniu zabránila duchaprítomná reakcia cestujúcej. Za agresívne správanie mužovi teraz hrozia až tri roky väzenia. Uvádza portál Ostrava.iDnes.cz.
Brutálneho násilníka v ostravskej električke zastavila iba 27 ročná žena

Incident sa odohral v sobotu 9. decembra v Ostrave-Mariánských Horách na ulici 28. októbra po pol deviatej večer v električke smerujúcej do centra. Neznámy agresor brutálne napadol 34-ročného muža, ktorého udrel hlavou, päsťou a potom mu po hlavne udrel aj sklenenou fľašou. Nakoniec ho ešte raz kopol. Ranu utŕžila aj 25-ročná žena.
“Ďalšiemu ataku zamedzila 27-ročná cestujúca ozbrojená legálne držanú strelnou zbraňou, ktorá sa útočiacemu mužovi postavila a vyzvala ho, aby upustil od svojho konania,” uviedla hovorkyňa ostravských policajtov Gabriela Holčáková.
Až potom sa útočník upokojil a sadol si späť na sedadlo. Z električky potom vystúpil na zastávke Karolina a odišiel preč. “Obe obete boli ošetrené lekárom, doba liečenia spôsobeného zranenie nie je doteraz špecifikovaná,” ​​opísala Holčáková.
Ostravskí policajti prípad zatiaľ vyšetrujú ako výtržníctvo a pokus o ublíženie na zdraví. “Po zistení nových skutočností môže dôjsť k zmene právnej kvalifikácie veci,” poznamenala hovorkyňa s tým, že polícia pátra po mužovi, ktorého zachytil kamerový systém.

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)