New York 12. novembra 2018 (SITA/AP/HSP/Foto:TASR/AP-Photo by Matt Sayles/Invision/AP)
 
Americký spevák a hudobník Bruno Mars zakončil svoje turné s názvom 24K Magic World Tour tak, že zakúpil na nadchádzajúci Deň vďakyvzdania jedlo pre 24-tisíc obyvateľov Havaja v núdzi

Na snímke americký spevák Bruno Mars

Spevák narodený na Havajských ostrovoch v nedeľu oznámil, že peniaze na jedlo daroval kresťanskej a charitatívnej organizácii Armáda spásy, ktorá ho zabezpečí tým, čo ho najviac potrebujú. Deň vďakyvzdania pripadá tento rok na štvrtok 22. novembra. Mars posledný koncert svojho veľkého turné odohral v nedeľu v havajskej metropole Honolulu.
Bruno Mars, vlastným menom Peter Gene Hernandez, sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 2004. Známym sa však stal až o šesť rokov neskôr vďaka spolupráci s rapperom B.o.B. na singli Nothin’ On You, ktorý sa dostal na vrchol singlových rebríčkov v USA aj Veľkej Británii. Mars je tiež spoluautorom úspešnej piesne Billionaire Travieho McCoya a spolupracoval aj na hite Fuck You od Cee Lo Greena. Na konte má zatiaľ tri štúdiovky – Doo-Wops & Hooligans (2010), Unorthodox Jukebox (2012) a 24k Magic (2016). V roku 2014 nahral s producentom Markom Ronsonom hit Uptown Funk, za ktorý získali dve ceny Grammy. Mars má dosiaľ na konte celkovo 11 zlatých gramofónikov.
 
Príspevok Bruno Mars zabezpečí na Deň vďakyvzdania jedlo tisíckam chudobných na Havaji zobrazený najskôr Hlavné správy.