Brazílska polícia vyšetruje výtržnosti počas finále Copa Sudamericana

Rio de Janeiro 15. decembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Silvia Izquierdo)
 
Brazílski prokurátori začali vyšetrovanie v súvislosti s násilím počas štvrtkového odvetného finále futbalového Juhoamerického pohára (Copa Sudamericana). Pred a v priebehu rozhodujúceho zápasu na Maracane narazili na seba fanúšikovské tábory domáceho Flamenga a argentínskeho Independiente.

Fanúšikovia argentínskeho futbalového klubu Independiente povzbudzujú pred začiatkom finálového zápasu Juhoamerického pohára proti domácemu brazílskemu klubu Flamengo na štadióne Maracana

Výtržnosti medzi priaznivcami oboch klubov začali už deň pred stretnutím a pokračovali počas samotného duelu. V priebehu dvoch dní bolo zadržaných viac ako 50 fanúšikov Flamenga. “Je potrebné všetko dôkladne vyšetriť, aby sme mohli identifikovať a potrestať zločincov, ktorí sa infiltrovali medzi fanúšikov,” stojí vo vyhlásení prokuratúry v Rio de Janeiro, z ktorého citovala agentúra AP.
Druhú najprestížnejšiu klubovú súťaž v Južnej Amerike ovládli hráči argentínskeho klubu Independiente. Vo finále hranom na dva zápasy vyhrali celkovým skóre 3:2 (2:1 a 1:1).
 
Príspevok Brazílska polícia vyšetruje výtržnosti počas finále Copa Sudamericana zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)