Bratislava 2. apríla 2019 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)
 
Na začiatku sa to javilo ako nevinný bezprostredný bozk počas pozápasového rozhovoru. Aktuálne sa to ale pre boxera Kubra Pulevu mení na ďalší”zápas”. Reportérka Vegas Sports Daily Jennifer Ravalová totiž odmietla jeho verziu o tom, že sú priatelia a najala si kvôli incidentu známu právničku obhajujúcu ženy v prípadoch sexuálneho obťažovania Gloriu Allred

Na snímke Jennifer Ravalovová a Kubrat Puleva

Bulhar Kubrat Puleva knockoutoval minulý týždeň Rumuna Bogdana Dinu v siedmom kole. Ako informuje portál Lidovky.cz Puleva neskôr  v zákulisí poskytol rozhovor pre Vegas Sports Daily reportérke Jennifer Ravalovovej. V jeho závere ju potom spontánne pobozkal a odišiel.
Ravalová vyzerala podľa záberov zaskočene a prekvapene, nie však nahnevane. Neskôr ale jej nadriadení a tiež zástancovia ženských práv ostro skritizovali boxera.
Pulev po incidente odcestoval domov do Sofie a prostredníctvom Twitteru reagoval, že nešlo o nič viac ako o priateľský bozk, a že sú s reportérkou priatelia a na videu sa spolu neskôr zasmiali.
Vo štvrtok však reportérka zvolala tlačovú konferenciu, kde po jej boku stála známa advokátka Gloria Allred, ktorá riešila mnohé prípady sexuálneho obťažovania.
“Prvýkrát som sa s Kubratom Pulevom videla 22. marca na vážení. Požiadala som ho o rozhovor, on súhlasil. Situácia sa opakovala po zápase 23. marca. Opäť súhlasil. Začal rozhovor a on ma v priebehu neho pobozkal. Bola som v šoku, nevedela som, ako reagovať,” uviedla Ravalová.
“Potom som išla k stolu, aby som si začala baliť svoje veci, on za mnou prišiel a oboma rukami ma chytil zozadu za zadok. Bez toho aby niečo povedal, tak so smiechom odišiel. Bolo mi to už veľmi nepríjemné a bola som sklamaná tým, ako neprofesionálne sa ku mne správa. K ničomu z toho, čo urobil, som ho nenabádala. Bozkávať ženu na pery a chytať ju za zadok bez jej súhlasu je podľa mňa neprijateľné,” dodala.
Ravalová súhlasila s verziou Pulevu o tom, že sa stretli na afterparty, kam podľa vlastných slov vyrazila s tým, aby spoznala ďalších zápasníkov a urobila s nimi rozhovory.
Teraz spolu so svojou advokátkou požadujú, aby bola Paulevovi zrušená boxerská licencia.
Paulevov manažér informoval bulharské média, že sa neboja toho, že by prišiel o  licenciu.
Podľa mladšieho brata boxera, reportérka pobozkala na večierku ďalších dvoch bojovníkov. “Videl som to ja a ďalších pätnásť ľudí. Je tam dosť svedkov jej konania.”
Ďalšie vypočutie Kalifornskej športovej komisie, kde sa bude incident riešiť, je na programe 14. mája.
 

 
Príspevok Boxer dal po vyhratom zápase reportérke bozk, radosť z víťazstva ho môže pripraviť o licenciu zobrazený najskôr Hlavné správy.