Herec Orlando Bloom si užíval slnečné počasie na karibskom ostrove St. Barths.Herec Orlando Bloom si užíval slnečné počasie na karibskom ostrove St. Barths.
Autor: Profimedia

Britský herec sa totiž v tom čase vyzliekol celkom donaha a na pádlovacej doske predvádzal bez ostychu svoju mužskú pýchu, hoci musel tušiť, že je v hľadáčiku paparazzov. Tentoraz sa k pádlovaniu vrátil. Ale fanúšikovia zostanú sklamaní. Šortky zostali na svojom mieste.

Štyridsiatnik, ktorý v minulosti bol ženatý s topmodelkou Mirandou Kerrovou a randil okrem Perryovej napríklad aj so Selenou Gomezovou, sa tentoraz vydal na exotický ostrov Svätého Bartolomeja. S plavkami a bez dámskej spoločnosti.

Paparazzovia ho však zvečnili ako popri pádlovaní na doske robí aj zhyby na jachte či skáče šípky cez palubu. Pôvodné informácie o pánskej jazde sa však javia ako nie celkom správne. V Bloomovej spoločnosti sa totiž nachádzala aj plavovlasá dáma. Ide o austrálsku modelku a herečku Kristy Hinze Clarke, ktorá je však stále vydatá. O tom, aký je vzťah medzi ňou a Bloomom, nie sú žiadne detailné informácie. Bloom sa pred mesiacom rozišiel so spomenutou Katy Perryovou.