Hneď dve krásne Slovenky bok po boku. A o nevraživosti či závisti nemohlo byť ani reči. Obe sú u našich českých susedov úspešné.

Andrea Růžičková (Kerestešová) a Michaela Badinková (vľavo) na prezentácii športovej značky.Andrea Růžičková (Kerestešová) a Michaela Badinková (vľavo) na prezentácii športovej značky.
Autor: Profimedia

Krásna ryšavka Andrea Kerestešová (33), ktorá sa v lete vydala za muzikanta Mikoláša Růžičku, ide v Čechách z jedného televízneho projektu do druhého. Aj preto sa môže na akciách spokojne usmievať. Tento raz prezentovala bežecké novinky pre športovú značku a tak namiesto decentnej róby zvolila športové oblečenie. Štíhlej herečke nebolo čo vyčítať, úzke džínsy jej sedeli ako uliate. A keďže nezabudla ani na výrazný rúž, pôsobila o čosi výraznejšie ako jej slovenská kolegyňa, Michaela Badinková.

Tá sa u divákov navždy zapísala ako predstaviteĺka hlavnej ženskej úlohy v komédii o slávnych básnikoch – Ako básnici nestrácajú nádej (2003). V roku 2016 si zahrala aj v ďalšom pokračovaní filmu – Ako básnici čakajú na zázrak. 38-ročná herečka už dávnejšie „vymenila“ ryšavú farbu vlasov za blond a aktuálne sa v českých televíziach objavuje hneď v niekoľkých seriáloch. Aj ona zvolila športový look, čo bolo na zameranie akcie celkom prirodzené.