Bratislava 19. marca 2019 (HSP/Foto:Facebbok)
 
Poslanca Ľuboša Blahu vyzývali jeho čitatelia, aby sa pozrel na diplomovú prácu Zuzany Čaputovej tak, ako to už urobil v prípade Moniky Tódovej (viac TU). Blaha však zistil že v prípade Čaputovej to je ešte väčšia fraška ako v prípade Tódovej. Tá síce napísala neuveriteľnú zlátaninu, no Čaputová dostala titul bez toho, aby vôbec nejakú diplomovú prácu napísala

Na snímke Ľuboš Blaha

Ale nevadí, hovorí Blaha, ktorého to neodradilo, lebo na wikipédií  sa dočítal, že Čaputová je autorkou viacerých vedeckých publikácii. Tak nestrácal čas a pozrel sa rovno na nich.
Jedná sa o brožúrky veľkosti A4, ktoré majú asi 30 strán banálneho textu, ktorý niekto napísal len preto, aby dostal peniaze od Nadácie otvorenej spoločnosti, ktorá to platila.
Blaha si myslí, že v porovnaní s Čaputovej brožurkami je aj diplomová práca Moniky Tódovej vedeckým veľdielom.
“Ale takýmto spôsobom sa na Slovensku financujú liberálne mimovládky. Predstiera sa robota, predstierajú sa knižky, ale nakoniec sú z toho iba takéto zlátaniny,” vysvetlil.
“Ale toto je Zuzana Čaputová. Hovoria o nej, že získala zelenú Nobelovku a my zistíme, že je to len financovanie zo strany amerických mimovládok. Hovorí sa, že je autorkou viacerých publikácii a my zistíme, že v skutočnosti je to len spôsob, ako ju financuje Nadácia otvorenej spoločnosti. Toto je Zuzana Čaputová, keď strhnete pozlátko, nájdete Sorosa,” dodal.
“Život Zuzany Čaputovej je jeden veľký fejk. Ona nepíše knižky, ona nie je ekologickou aktivistkou. To všetko je len spôsob, aby zakrývala to, že je financovaná americkými mimovládkami. A týmto mimovládkam by slúžila aj v prípade, že by sa nedajbože stala prezidentkou Slovenskej republiky,” povedal na záver poslanec Ľuboš Blaha.
 

Keď som poukázal na to, že Čaputovú financujú Goldmanovci z USA, liberálna mafia proti mne spustila zúrivú antikampaň. Tak to som fakt zvedavý, čo príde po tomto videu. Pretože Čaputovú nefinancujú iba Goldmanovci. Schválne som si pozrel jej knižnú tvorbu a neuveríte, kto ešte ju financuje. Priatelia, prosím, zdieľajte. Toto by ľudia mali vedieť. Čaputová je fejk. Roky len predstiera činnosť, aby ju mohli financovať americké mimovládky – pretože jej prostredníctvom chcú ovládnuť Slovensko. Dovolíme im to?
Uverejnil používateľ ĽUBOŠ BLAHA Utorok 19. marca 2019

 
Príspevok Blaha zverejnil “odborné publikácie” Čaputovej, cez ktoré ju platil Soros. Paródia je slabé slovo zobrazený najskôr Hlavné správy.