Blaha reaguje na Matovičovú ”tieňovú” vládu: Dnes robia idiotov trnavskému podvodníkovi, ako chcú viesť krajinu?

Bratislava 21. novembra 2017 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)

Hnutie OĽaNO predstavilo svoju ”tieňovú” vládu, ktorá by mala byť možnou alternatívou pre ”zlepenec zlodejov” ako vyhlásil líder hnutia Igor Matovič.

Na ”tieňovú” vládu hnutia OĽaNO a vyhlásenia Igora Matoviča zareagoval poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za stranu SMER-SD Ľuboš Blaha, ten tvrdí že táto tieňová vláda sa zapíše ”zlatými písmenami do dejín humoru”.

Na snímke Ľuboš Blaha

“Neschopnú vládu, vládu bez vízie a vládu škandálov treba vymeniť. Preto prichádzame s našou tieňovou vládou. Považujeme za dôležité, aby každý minister mal svojho oponenta. Naši tieňoví ministri budú prinášať naše riešenia. Chceme presvedčiť ľudí o našej vízii pre spravodlivé a prosperujúce Slovensko,” povedala Veronika Remišová k vzniku tieňovej vlády.

Líder hnutia OĽaNO Igor Matovič označil ich tieňovú vládu ako tím odborníkov, ktorý by mal byť alternatívou k ”zlepencu zlodejov, ktorí nám vládnu.”

Smerácky poslanec Ľuboš Blaha sa k ”tieňovej vláde” vyjadril, a rozhodne si servítok pred ústa nedával. Matoviča označil za poloblázna, ktorý nieje schopný chodiť do práce, a jeho tím odborníkov za partiu, ktorá ”už dnes robí užitočných idiotov trnavskému podvodníčkovi”.

”Všetci ostatní sa kompromitujú najmä tým, že sa spolčujú s daňovým podvodníkom, ktorý na svoje podvody neváhal zneužiť dokonca svoju matku. Haló, matku! Slušný človek by sa s nim nepostavil pred kamery ani za milión. Slušný človek by si odpľul a išiel ďalej. Ako chce táto partia niekedy viesť krajinu, ak už dnes robí užitočných idiotov trnavskému podvodníčkovi?”

Blaha sa vo svojom príspevku na sociálnej sieti taktiež pýta, či by bol ”premiér” Matovič vôbec ochotný chodiť do práce, kedže ako poslanec schopný chodiť do práce nie je.

”…vyvstáva jediná relevantná otázka: chodil by “premiér” Matovič vôbec na úrad vlády alebo by na vládnutie kašlal zhruba tak, ako kašle na parlament? Ja chápem, že Slovensko má blbú náladu a treba ho občas rozveseliť, ale Matovič by už konečne mohol prestať s tým svojim šaškovaním na TA3…” napísal Blaha.
Samuel Poništ

ZDROJ >>

Komentujte :)