Canberra 3. augusta 2017 (HSP/Foto:Mohamed Elmouelhy Twitter)

Významný moslimský podnikateľ žijúci v Austrálii Mohamed Elmouelhy, ktorý udeľuje povolenia na predaj “halal” potravín vyhlásil, že austrálske ženy potrebujú moslimov , aby ich oplodnili, keďže bieli muži sú zaneprázdnení fajčením, pitím piva či braním drog. Moslim sa tiež odvoláva na nedávnu štúdiu, ktorá ukázala, že počet spermií u mužov v Austrálii, Severnej Amerike, Európe a na Novom Zélande sa za uplynulých 40 rokov znížil o viac ako polovicu.

Na snímke Mohamed Elmouelhy

Udeľovač certifikátov na Halal potraviny, Mohamed Elmouelhy povedal svojim stúpencom na Facebooku, že austrálske ženy potrebujú moslimských mužov, aby ich “oplodnili” a “obklopili ich moslimskými deťmi”. Informoval o tom portál Daily Mail.

Mohamed Elmouelhy uviedol komentár po tom, čo hebrejská univerzita v Jeruzaleme uverejnila výskum, ktorý ukázal, že počty spermií u mužov z Austrálie, Nového Zélandu, Severnej Ameriky a Európy klesli o viac ako 50 percent za menej ako 40 rokov.

“Vaši muži sú vymierajúcim plemenom, austrálske ženy potrebujú, aby sme ich oplodnili a obklopili moslimskými deťmi, zatiaľ čo tí čo pijú pivo, fajčia cigarety a vstriekajú si drogy môžu len snívať o tom, čo moslimskí muži dokážu, “povedal Elmouelhy s dodatkom, že ” moslimovia majú povinnosť urobiť vaše ženy šťastné.”

Moslim, ktorý je prezidentom certifikačnej spoločnosti na Halal potraviny, tiež uviedol, že biela rasa v Austrálii “za 40 rokov zanikne ak bude krajina ponechaná na bigotoch”.

Sčítanie obyvateľstva v roku 2016 ukázalo, že moslimovia tvoria 2,6 percenta austrálskeho obyvateľstva.
Moslimské obyvateľstvo v Austrálii vzrástlo na viac ako 604 000 ľudí, čo predstavuje obrovský nárast, keďže pred desiatimi rokmi tam žilo približne 341 000 moslimov .
Samuel Gdovin