Biela dodávka narazila v Toronte do chodcov; hlásia zranených

Toronto 23. apríla 2018 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:Based Monitored Twitter)
 
K závažnému incidentu došlo v pondelok v kanadskom meste Toronto, kde biela dodávka narazila do skupiny chodcov. Informovala o tom na svojej webovej stránke spravodajská televízia CTV News s odvolaním sa na vyhlásenie kanadskej polície.

Na snímke záchranka odváža jednu obeť

Podľa nej sa incident odohral na križovatke ulíc Yongeova a Finchova, pričom podľa prvých odhadov auto zrazilo približne desať ľudí. Vodič s vozidlom z miesta ušiel. Na mieste zasahujú záchranári. Rozsah zranení obetí nebol bezprostredne známy.
Polícia páchateľa, ktorý z miesta činu aj s vozidlom ušiel, medzičasom zadržala. Podľa nej sa incident odohral na rušnej križovatke ulíc Yongeova a Finchova, pričom podľa prvých odhadov auto zrazilo približne desať ľudí.
Očitý svedok incidentu uviedol, že dodávka vyšla na chodník a rýchlosťou približne 80-100 kilometrov za hodinu zrážala chodcov. “Vyšiel na chodník a jedného po druhom začal zrážať chodcov. Len tak zničil toľkým ľuďom život. Každému, kto sa mu dostal do cesty,” uviedol pre CTV News svedok, pričom dodal, že medzi obeťami je aj osoba, ktorá tlačila detský kočík.

Príspevok Biela dodávka narazila v Toronte do chodcov; hlásia zranených zobrazený najskôr Hlavné správy.

ZDROJ >>

Kam sa chystáte?

Booking.com

Komentujte :)