Slovenská rodáčka Alžbeta Bartošová na vyhlásení cien Thálie.Slovenská rodáčka Alžbeta Bartošová na vyhlásení cien Thálie.
Autor: Profimedia

Brunetka, ktorá momentálne účinkuje napríklad na javisku Divadla Broadway v muzikáloch Mata Hari či Traja mušketieri, dorazila na akciu aj s priateľom a razom sa zaradila medzi najpôvabnejšie dámy. V pudrových šatách od Veroniky Lokajíčkovej dorazila na akciu aj s priateľom. Pred objektívmi pózovala ako profesionálka a s oslnivým úsmevom.

Rodáčka z Púchova vie, ako na seba upriamiť pozornosť a pravidelne to aj robí. Na spomenutých divadelných cenách sa jej to podarilo aj v konkurencii ďalších divadelných či muzikálových kolegýň.

Čo sa týka ocenených, medzi tými bodovali okrem spomenutého Milana Kňažka napríklad aj 85-ročná Alena Vránová, ktorú kedysi preslávila rola pyšnej princeznej v rovnomennej kultovej českej rozprávke. Vránová si odniesla cenu za celoživotný prínos v činohre. Odmenená bola aj Hana Brieštenská či rocker a muzikálový herec Josef Vojtek z kapely Kabát.